Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oczekwedzonymax.jpg

Facebook Like Box

W dniu wczorajszym pisaliśmy w poście informacyjnym o Weekendowym Agro Bazarze, który na Służewcu rozpoczyna się jutro od godziny 15,00 i będzie trwać do niedzieli do 18,00. że przygotowaliśmy dla Was niespodzianki👍🤝👨‍👩‍👧‍👦 😋 . Otóż w ten weekend będzie premiera najlepszych produktów z Gospodarstwa Biodynamicznego Juchowo Farm👍🇵🇱👨‍👩‍👧‍👦😋Juchowo Farm 😋 jest zlokalizowane w województwie Zachodnio Pomorskim 16 km od Szczecinka . W ramach tego Projektu Wiejskiego posiadającego 1600 hektarów upraw zbóż, warzyw, ziół, sadów, łąk, działa własna mleczarnia, która wytwarza przepyszne sery twarogowe i dojrzewające, młyn żarnowy, piekarnia, przetwórnia owoców, soków, warzyw , suszarnia ziół , owoców i warzyw, makaroniarnia, hodowla ponad 400 krów mlecznych, ferma drobiu,hodowla świń, pracownie dla osób niepełnosprawnych wytwarzające kosze, rzeźby z wosku i drewna.👍🤝👨‍👩‍👧‍👦 🇵🇱. W dniach od 6-8.100.2020 r. w Juchowie przebywał nasz przedstawiciel Czesław Meus który przeprowadził dla pracowników zatrudnionych w Zakładzie Aktywności Zawodowej w piekarni w Juchowie Farm warszaty piekarnicze pn."Ekologiczne wypieki w piekarnictwie. Nowe trendy przygotowania surowców i mieszanek na chleby i ciasta". I to z jego inicjatywy będziemy sprzedawali na Agro Bazarze produkty z Juchwa Farm oznaczone markami Demeter👍🤝😋 Markę Demeter można tylko uzyskać dla produktów których surowce pochodzą z Rolnictwa Biodynamicznego, a takie jest gospodarstwo w Juchowie👍😋 Czym się różni gospodarstwo biodynamiczne od ekologicznego można przeczytać w Wikipedii- oto skrót definicji- Rolnictwo biodynamiczne to rodzaj rolnictwa ekologicznego, opierający się na biodynamice. Biodynamika oraz rolnictwo biodynamiczne są prekursorem współczesnego rolnictwa ekologicznego. Ten rodzaj rolnictwa ekologicznego był dawniej często spotykany w Polsce.
Demeter jest niemieckim stowarzyszeniem producentów ekologicznych, działającym już od 1924 roku. To jednostka certyfikująca, która ma jedne z najbardziej wyśrubowanych norm odnośnie całego procesu produkcji żywności i kosmetyków naturalnych. Dlatego pozwolenie na używanie znaku Demeter mają tylko firmy, których produkcja jest surowo kontrolowana.

juchowo farm

juchowo farm  

 

Po raz pierwszy u Nas na Agro Bazarze na Służewcu od jutra będzie można zakupić produkty z marką Demeter od Polskiego producenta z Juchowo Farm👍😋 Ilości w asortymencie są w ograniczeniu, z uwagi na to, że chcemy abyście w przyszłości składali zamówienia z kilkudniowym wyprzedeniem na te unikalne produkty .

 
Informujemy naszych wiernych konsumentów chleba, bułeczek z naszej piekarenki na Agro Bazarze na Służewcu, że nasz mistrz Czesław Meus wypieka swoje autorskie chleby w formach firmy Korzeniewscy👍😋🍞🍞. Smak i prozdrowotność chleba zależy od wielu czynników - receptury, pochodzenia składników oraz od form w których chleb jest wypiekany. Zachęcamy do przychodzenia do Nas na Agro Bazar na Służewiec w każdy weekend w piątki od 15-tej- 19-tej, soboty od 8-18-tej, w niedzielę od 9,30-18,00👍😋. Oprócz na miejscu wypiekanego chleba, bułeczek, chałek, kołaczy z owocami i serem możecie Państwo zakupić ekologiczne owoce i warzywa, wędliny, sery kozie i krowie, jaja, soki, przetwory warzywno- owocowe, herbaty ziołowe, suplementy diet, ekologiczne wyroby z Włoch i Portugalii , najlepsze oliwy i oleje oraz pełne zaopatrzenie surowców do wypieków chleba w domu. Mąki, ziarna żyta, pszenicy, orkiszu do mielenia w domu na świeżą mąkę, miody, czekolady, przekąski słodkie i wiele innych produktów które w każdym gospodarstwie domowym są używane👍😋👨‍👩‍👧‍👦Mamy zawsze ciepłe dania, kawy, herbaty oraz miejsca do posiedzenia👍👨‍👩‍👧‍👦.Nasi konsultanci zasze służą doradą i pomocą przy dokonywaniu zakupów👍👨‍⚕️🤝
 
Korzeniewscy
 
  korzeniewscy 2

Nowa firma "Organis" ze Stowarzyszenia Polska Ekologia dzisiaj zadebiutowała na Agro Bazarze na Służewcu 👍😋☕️Poniżej zamieszczamy zdjęcia produktów "Organis"z dzisiejszego Agrobazaru 👍😋☕️ ZAPRASZAMY jutro tj.11.10.2020 na zakupy świetnych produktów "Organis".

 

Agrobazar Organis

  Agrobazar Organis

Czytaj więcej...

Szanowni klienci u Nas na Agro Bazarze na Służewcu , przychodząc na zakupu możecie czuć się bezpiecznie, ponieważ nasz pawilon jest skutecznie codziennie odkażany😋Mamy dla Was wiele niespodzianek oraz świeże warzywa eko i owoce. Piekarenka wypieka jak zawsze wspaniałe kołacze z owocami, chleby, bajgle, bułeczki, chałki,
Czekamy jutro na Was od godziny 9,30👨‍👩‍👧‍👦👫. PRZYPOMINAMY tylko jedna zmiana - wjazd i wejście od ul. Wyścigowej👍. Jutro od 11,00 będziemy uczyć Was jak się zaplata chałki, a dla wytrwałych pierwszych trzech osób chałki wręczymy bezpłatnie , w miedzy czasie dla tych pierwszych trzech osób zapraszamy na pyszną ekologiczną kawę i coś słodkiego☕️☕️🍪🥧ZAPRASZAMY u Nas jest smacznie i bezpiecznie👨‍👩‍👧‍👦👫😋☕️👍👨‍🍳👨‍⚕️Jeszcze jedna niespodzianka. Nowy wystawca z herbatkami eko👍😋☕️
 
  AGROBAZAR 11 10 2020
 
 
 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.