Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oczekwedzonymax.jpg

Facebook Like Box

 

KONKURS WYGRAJ VOUCHER TURYSTYCZNY

 
Wygraj voucher turystyczny.


Konkurs promocyjny „Niepodległa Polska Smakuje”. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.
W konkursie do wygrania:
- 10 voucherów na pobyt dla dwóch osób w jednym z obiektów na szlakach kulinarnych Polski wschodniej z noclegiem (dwa noclegi w pokoju dwuosobowym) i wyżywieniem (2 śniadania i 3 obiadokolacje)
Zadanie konkursowe:
1. Należy odpowiedzieć poprawnie na pięć pytań zamieszczonych na stronie www.polskaekologia.org. Pytania konkursowe:
- Przymiotnik „ruskie” dodany do nazwy pierogi pochodzi od jakiego historycznego państwa?
- Wypchany ręcznie rozdrabnianą wieprzowiną, tłuszczem wieprzowym i wołowiną wyczyszczony świński żołądek produkowany na Suwalszczyźnie nazywa się…?
- Za ojca polskiego rolnictwa ekologicznego uważa się… Austriaka. Jak nazywa się wykładowca, który w pałacu w Kobierzycach w 1924 r. prowadził pierwszy kurs upraw biodynamicznych na ziemiach polskich?
- Natura nasiona tej rośliny ozdobiła niezwykłym rytem przypominającym polskie godło. O jakiej bylinie mowa?
- Wymień trzy systemy jakości żywności stosowane przez producentów, które wyróżniają produkty wysokiej jakości znajdujące się na opakowaniach produktów pochodzenia zwierzęcego.
2. Wyślij poprawną odpowiedź na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z danymi do kontaktu) w terminie do dnia 15.10.2018 r. do godz. 23.59.
3. Losowanie voucherów nastąpi w dniu 16.10.2018 r.
4. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w dniu 17.10.2018 r. i zamieszczona na stronie www.polskaekologia.org.

 

Regulamin konkursu:
I. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Polska Ekologia w Warszawie.
II. Uczestnictwo w Konkursie: konkurs przeznaczony jest dla osób, które odpowiedzą na pięć pytań konkursowych.
III. Harmonogram: Konkurs będzie trwał w okresie 04.10.2018 - 15.10.2018.
IV. Laureaci konkursu o wygranej zostaną powiadomieni w dniu 17.10.2018 r. Brak możliwości kontaktu z laureatem w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyniku konkursu zwalnia Organizatorów z obowiązku przekazania nagrody i oznacza automatycznie rezygnację z odbioru nagrody przez laureata.
V. Każda osoba biorąca udział w Konkursie może wygrać tylko jedną nagrodę.
VI. Przyznanie i odbiór nagród
1. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni drogą elektroniczną w dniu 17.10.2018 r. Nagroda: 10 voucherów turystycznych do obiektów znajdujących się na polskich szlakach kulinarnych (Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki – 7 obiektów oraz Podlaskim Szlaku Kulinarny – 3 obiekty) dla 2 osób na pobyt trzydniowy (2 noclegi i wyżywienie - 2 śniadania i 3 obiadokolacje).
2. Organizatorowi konkursu prześlą vouchery konkursowe na adres wskazany przez laureatów w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników cząstkowych.
3. Przyznawane w konkursie nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną ani też przekazaniu osobom trzecim. Realizacja voucherów przez laureatów musi nastąpić w okresie: 18.10.2018 - 15.12.2018
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność lub utrudnienia w odbiorze nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika nagrodzonego w Konkursie.
VII. Postanowienia końcowe:
1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu. Ewentualne zmiany zostają umieszczone na stronie www.polskaekologia.org.
2. Treść niniejszego Regulaminu znajduje się na stronie www.polskaekologia.org.
3. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.