Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rupa_19.jpg

Facebook Like Box


Tylko do 23 sierpnia 2019 r. można się zgłaszać do eliminacji w konkursie na najlepszy chleb, pod nazwą „Master Baker 2019 – Bakepol”.
Teraz wystarczy jedynie część opisowa indywidualnego procesu wypiekania chleba czy bułek. Realne zmagania będą miały miejsce w drugiej - finałowej fazie – w Krakowie podczas Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego „Bakepol” 12-13 września 2019 r.
Profesjonalni piekarze i amatorzy domowego wypieku mogą jeszcze wysyłać swoje zgłoszenia przez bardzo prosty formularz zgłoszeniowy https://tiny.pl/T5DJ5 Wystarczy określić swoją grupę: ZAWODOWY lub AMATOR. Trzeba podać swoje dane osobiste, adres, telefon i email. Warto pamiętać o zastrzeżeniach dotyczących zakazu stosowania wszelkich „polepszaczy” i komercyjnych przyśpieszaczy, słowem chodzi o wykorzystanie metod rzemieślniczych, regionalnych, tradycyjnych.
Nagrodą główną jest tytuł „MASTER BAKER 2019 - BAKEPOL”, a także nagroda rzeczowa. Za drugie i trzecie miejsca przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe. A więc uwaga:
każdy z uczestników eliminacji do konkursu otrzyma potwierdzenie udziału, a także nagrodę w postaci akcesoriów przydatnych dla piekarzy.


A jest tego wiele: minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski zapowiada oprócz pucharów niespodzianki rzeczowe , KOWR przygotował wyjątkowe upominki, Stowarzyszenie „Polska Ekologia” dla zwycięzcy w kategorii profesjonalistów przeznacza młynek żarnowy „Mockmill 100” do mielenia zboża na świeżą mąkę, „Polskie Młyny” ubiorą finalistów w wspaniałe piekarskie stroje, uszyte specjalnie przez firmę „CHEMAN” z Bydgoszczy, która dodatkowo obdaruje zdobywców pierwszych miejsc w wouchery po 200 zł na zakup w ich firmie odzieży BHP, WILLA SCANDIA w Dusznikach- Zdroju przekaże 2 dwuosobowe wouchery na pobyt weekendowy dla dwóch finalistów, firma „Korzeniewscy” wyposaży każdego z finalistów w piękny komplet swoich firmowych form z najnowszej kolekcji, ekspres przelewowy BOSCH, toster PHILIPS, blender PHILIPS ufundowany przez Młyn Niedźwiady.i, Redakcja „Mistrza Branży” funduje całoroczną prenumeratę. Ale to jeszcze nie koniec nagród, w niedługim czasie o czekających podarkach poinformują organizatorzy: Stowarzyszenie „Polska Ekologia” oraz Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP, BAKEPOL – Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego.
Warto wziąć udział także ze względu na doskonałą okazję do podniesienia swoich umiejętności zawodowych – jeśli chodzi o profesjonalistów, a w drugiej grupie – a mianowicie amatorów - rozwinięcie pięknej pasji i zamiłowania do jedzenia dobrego pieczywa w myśl powiedzenia:
„Kto chleb je codziennie, będzie tryskał zdrowiem promiennie".
PATRONAT I WSPARCIE
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął minister rolnictwa i rozwoju wsi Pan Jan Krzysztof Ardanowski
Patronat medialny objął portal i czasopismo „Mistrz Branży” - tam więcej informacji.

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.