Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
b_p005_1_4.jpg

Facebook Like Box

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć na ,,Polska Food Festival” w Stałym Przedstawicielstwie Polski przy UE w Brukseli i promować Polską Wieprzowinę. Podobnie jak w ubiegłym roku Festival cieszył się sporą popularnością i odwiedziło go wielu mieszkańców Brukseli, jak i Polaków tam mieszkających. Nasz projekt miał na celu zaprezentowanie walorów Polskiej wieprzowiny, zarówno poprzez przygotowane foldery informacyjne jak i degustację przygotowaną przez naszych kucharzy. Szczególnie Belgowie byli pozytywnie zaskoczeni smakiem i jakością Polskiej Wieprzowiny, a także formą w jakiej nasi kucharze ją serwowali.

Na festiwalu pojawił się również Pan Premier Mateusz Morawiecki i Minister Rolnictwa Krzysztof Ardanowski których już po raz kolejny gościliśmy na naszym stoisku.

Projekt finansowany był z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.