Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_041.jpg

Facebook Like Box

Jest to jeden z naszych bardziej złożonych projektów, jego realizację rozpoczęliśmy od przygotowania specjalnego stoiska i promocji Polskich produktów Wieprzowych/Wołowych/Owoców i Warzyw i produktów Zbożowych podczas targów min. ,,Ekogala 2019”, ,,Eco Style Kielce”, i ,,Eko styl Bielsko Biała” a także podczas forum ekonomicznego w Krakowie  ,,Open Eyes Economy Summit”, stoisko jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością i było ogromna atrakcją, co zresztą można zobaczyć na zdjęciach FB, do których link jest poniżej.

Kolejnym krokiem była edukacja młodzieży, Jak wiadomo najlepiej uczyć się przez doświadczenia, dlatego nasi Szefowie Kuchni pokazywali uczniom szkół średnich jak przygotować przepyszne, pełnowartościowe dania w ciekawy sposób z Polskich Ekologicznych Produktów! Odwiedziliśmy min. ZSG w Kutnie, ZSCKR w Widzewie, Zsrcku Wojsławice, Zs Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu, ZS nr 1 w Kłobucku, a także ZS nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu.

To jednak nie jest koniec, równolegle do prowadzonych działań przygotowywaliśmy krótkie filmy w których nasi mistrzowie kuchni będą uczyć gwiazdy, jakie produkty wybierać, jakie są zalety spożywania poszczególnych produktów, na co zwracać uwagę podczas zakupów, i co najważniejsze przygotują wraz z nimi przepyszne dania z Polskich Produktów Wysokiej Jakości, natomiast na naszym projektowym Fanpage'u znajdą Państwo ciekawe artykuły na temat min. Znaków jakości, jak i walorów poszczególnych produktów!

https://www.facebook.com/Wybieram-Polskie-Eko-119419276124939/

Projekt Wybieram Polskie Eko finansowany jest z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw, Mięsa Wołowego, Mięsa wieprzowego, Ziarna Zbóż i przetworów zbożowych!!

https://www.facebook.com/ekologiapopolsku/posts/2289017654541850

https://www.facebook.com/ekologiapopolsku/posts/2357054197738195

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2918101344918800&set=a.902901529772135&type=3&theater

 

Wybieram Polskie EKO

 

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.