Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_002.jpg

Facebook Like Box

Stowarzyszenie Polska Ekologia podpisało porozumienie o współpracy z Polskim Towarzystwem Rybackim.
Poniżej KOMUNIKAT ze strony Polskiego Towarzystwa Rybackiego.
Współpraca między naszymi stowarzyszeniami to zasługa naszego członka z Podkarpacia Gospodarstwo Rybackie Ruda Różaniecka: "Smolinfish"
-Polskie Towarzystwo Rybackie i Polska Ekologia rozpoczynają współpracę. Łączy nas produkcja i promocja żywności ekologicznej. Rybacy stworzyli na stawach azyl dla wielu gatunków zwierząt i roślin, a poprzez stosowanie tradycyjnych metod hodowli i wykorzystanie naturalnego pokarmu oraz cykl hodowlany odbywający się w czystym środowisku stawów, karp stał się produktem ekologicznym. Projekt "Nasi Rybacy" realizowany przez Polskie Towarzystwo Rybackie zrzesza gospodarstwa rybackie z terenu całego kraju promując sprzedaż bezpośrednią w gospodarstwach oraz punktach partnerskich (sklepach, restauracjach). Stowarzyszenie Polska Ekologia skupia producentów, którzy podjęli produkcję żywności z surowców ekologicznych z przekonaniem, że produkty te są bardziej wartościowe dla człowieka.

 

POLSKIE TOWARZYSTWO RYBACKIE >>>

 

PTR

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.