Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oledwiczkawedzonamax.jpg

Facebook Like Box

Zdrowie zaczyna się na talerzu…ale od czego właściwie zacząć? Między innymi w odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy stworzyć projekt różniący się od pozostałych, tym razem skupiliśmy się na Stworzeniu Platformy internetowej wspierającej zdrowe odżywianie pacjentów ,,Ważna Dieta” Dzięki której:

- pacjenci znajdą praktyczne odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące żywienia w chorobach dietozależnych,
- a lekarze pogłębią swoją wiedzę i zwiększą świadomość na temat zaleceń żywieniowych, które powinny być udzielane pacjentom z konkretnymi schorzeniami dietozależnymi.

Na platformie znajdą nie Państwo zarówno artykuły mówiące o walorach poszczególnych produktów, jak i takie które obalą kilka popularnych mitów żywieniowych, a do każdego produktu znajdą Państwo który pokaże jak przygotować go w ciekawy i smaczny sposób.

Projekt finansowany z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw, Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych, Funduszu Promocji Mięsa Wołowego oraz Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego

Link do strony FB:

https://www.facebook.com/Wa%C5%BCna-dieta-104589581028112/?epa=SEARCH_BOX

Link do platformy Internetowej:

https://www.waznadieta.pl/

 

Wazna Dieta 2020

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.