Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
malczyk_web.jpg

Facebook Like Box

andrzej kuczara

 

Z wielkim smutkiem i  żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wspaniałego Przyjaciela Andrzeja Kuczary. Andrzej Kuczara był prezesem Fundacji „Aby Żyć”, z którą razem ze Stowarzyszeniem „Polska Ekologia” zorganizował i  wspierał Agro Bazar na Służewcu w Warszawie.   Przedwcześnie odszedł od nas kolejny wielki Przyjaciel odznaczony przez  Kapitułę  Orderem  Uśmiechu. Zabrał go covid w wieku niespełna 50 lat. Człowiek, który pomógł tak wielu i tylu mógł jeszcze pomóc, ratując niejedno życie. Jego Fundacja "Aby Żyć", którą założył przed laty jako votum wdzięczności za uratowanie życia własnego dziecka - wówczas kilkuletniej Dominiki, wspierała dzieci indywidualnie i w skali całego kraju. W dużej mierze to dzięki jego uporowi, konsekwencji i zaangażowaniu autorytetów medycznych wszystkie polskie dzieci szczepione są dziś przeciwko pneumokokom, a to tylko ułamek dokonań Andrzeja. Jego niespożyta aktywność imponowała - zarówno jako przedsiębiorcy, jak i społecznika. 
Ale w tym wszystkim zapamiętamy Go jako zawsze uśmiechniętego, otwartego, towarzyskiego Przyjaciela, z tym jego jakże częstym "nie ma problemu". Jesteśmy całym duchem i myślą z jego Żoną Magdą i dziećmi - 23-letnią Dominiką i 15-letnim Jackiem. Andrzeju zawsze zostaniesz w naszej pamięci!

Zarząd Stowarzyszenia „Polska Ekologia” oraz Wszyscy Przyjaciele i Członkowie.

Cześć Jego pamięci.

Wspomnienie o Andrzeju Kuczarze napisał  były Rzecznik Praw Dziecka.

-Marek Michalak Nie! To nie może być prawda. Andrzej , Przyjacielu przecież mieliśmy jeszcze... Magdo, Dominiko, Jacku łączę się z Wami w bólu. Andrzej na zawsze zostanie w mojej najlepszej pamięci. Odszedł prawdziwie dobry człowiek. Cześć Jego pamięci.

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.