Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oladaboczkowamax.jpg

Facebook Like Box

Hyperica Natura
Sp. z o.o.   
20-807 Lublin
ul. Czeremchowa 21
http://www.hyperica.pl/

Położona w czysto rolniczym obszarze wschodniej Polski, z tysiącami gospodarstw uprawiających rośliny zielarskie i przyprawy w sąsiedztwie, Hyperica rozpoczęła swą działalność w 2001 roku. Od pierwszych dni mieliśmy tylko jeden cel; pozyskiwać i dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty zielarskie.
Dzisiaj, z dumą informujemy, iż ponad 1000 ton surowców roślinnych, jakie opuszczają nasze magazyny w ciągu roku, oznacza, że faktycznie podążaliśmy wytyczonym sobie szlakiem.
Nasze produkty dostarczane są do małych firm rodzinnych jak i światowych potentatów działających w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym. Jesteśmy elastyczni i cierpliwi, gotowi przygotować ładunek 50kg jak i 100 ton w oparciu o wymogi i specyfikacje naszych klientów.
Rozwój firmy to zasługa innowacyjności i profesjonalizmu naszych pracowników. Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są podstawą długofalowych, partnerskich relacji z naszymi klientami. By sprostać oczekiwaniom oraz efektywnie zaspokajać rosnące potrzeby rynku nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, kursach i seminariach. Służą one pogłębianiu wiedzy, uczą kreatywnego myślenia niezbędnego w realizowaniu stojących przed nimi wyzwań.
Hyperica Natura to firma pracująca w harmonii z naturą. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Potwierdzeniem wysokich standardów pracy w zakładzie produkcyjnym są uzyskane certyfikaty systemu HACCP i ISO 9001. Surowce roślinne są staranie badane, w celu wybrania tylko najbardziej wartościowych i najcenniejszych składników do produkcji. Surowce zielarskie Zioła i owoce pozyskiwane do produkcji herbat pochodzą z gospodarstw ekologicznych, w których rośliny uprawiane są bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin, przy zachowaniu żyzności gleby oraz różnorodności biologicznej. pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców.  Surowice przyjmowane do produkcji poddawane są szczegółowym analizom (organoleptycznym, fizykochemicznym i chemicznym) na każdym etapie produkcji (magazynowanie, przetwarzanie, pakowanie). Proces produkcji jest ściśle kontrolowany i dokumentowany. Profesjonalny personel dba o jakość produktu.

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2019 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.