Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Klienci! Z przykrością informujemy, że ze względu na panujący stan zagrożenia Covid-19 nasz AGROBAZAR będzie zamknięty co najmniej do końca marca 2021.
Bardzo nam przykro! Do zobaczenia! Życzymy dużo zdrowia!
Drodzy klienci z Warszawy serdecznie zapraszamy jutro i w niedzielę na Agro Bazar na Służewiec👍😋🥖🍞Niespodzianka u Nas - -Mariusz Bezak z Kielc i będzie wypiekał chlebki, bułeczki, kołacze , chałki, będzie smakowity żurek na wędzonce z Jasiołki oraz inne dania obiadowe na wynos. Mamy świeżą dostawę warzyw i nabiału z Gospodarstwa biodynamicznego z Juchowa👍😋. Poza tym mamy świeże dostawy żurków, barszczy z buraczków ekologicznych, nabiał ekologiczny z Jasienicy Rosielnej i Figi, szynki, boczki, wędzonki , kiełbasy z Jasiołki, słodycze na gwiazdkę z Do-Ti, miody, grzyby, owoce, mąki i wiele innych ekologicznych pyszności😋👍
  

Czytaj więcej...

Cieszymy się, że znowu możemy komuś pomóc👍🤝🙂
Dzisiaj Mikołaj z Fundacji Twoja Widzialna Ręka w asyście "mikołajek" rozdawał dzieciom prezenty 👍Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy komuś bezinteresownie pomóc🎁🎁💓👍❤👨‍👩‍👧‍👦👩‍❤️‍💋‍👨🎄.
      
 
 
 ..........

Dzisiaj przyjechały świeże produkty na Agro Bazar na Służewiec😋👍🎁Drodzy klienci kupując u Nas wspieracie Fundację "Twoja Widzialna Ręka " z Krakowa , której w tym tygodniu przekażemy bezpłatnie ekologiczne produkty od firm "Złoto Polskie"- oleje, Korab- Garden - soki, Mir-Lek - herbatki, Kamionna- soki, Młyn Niedźwiady- mąki bezglutenowe, "Polskie Młyny"- produkty zbożowe, Jasiołka- konserwy mięsne w słoikach, "Figa"- sery i twarogi kozie. Kupując u Nas produkty w/w firm możecie wesprzeć osoby chore, biedne pozostające bez pracy 👍🎁❤️❤️💓💓

Agrobazar 6 12 2020 1

Czytaj więcej...

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.