Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Polska Ekologia bardzo zachęca wszytskich szefów kuchni, do zdrowego wypieku chleba i bułek w swoich restauracjach, zamiast proponować odpiek pieczywa mrożonego 😋

Stowarzyszenie Polska Ekologia jest pomysłodawcą projektu pod hasłem: "Zboża na szlakach kulinarnych i w piekarniach rzemieślniczych" Projekt został sfinansowany przez Fundusz Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych. Cel który zamierzamy osiągnąć- Dzięki kampanii chcemy uświadamiać społeczeństwu, a w szczególności osobom decyzyjnie odpowiedzialnym za zakupy domowe i do firm wytwarzających produkty zbożowe, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa zdrowo zbilansowana dieta oraz jak ważną rolę odgrywają zboża i produkty zbożowe.
Projekt ma za zadanie promować spożycie zbóż oraz przetworów zbożowych. Podejmowane działania mają na celu edukowanie społeczeństwa na temat walorów smakowych ( będą degustacje) i odżywczych przetworów zbożowych. Wykonawcą zadania będzie TravelPL Sp. z o.o. ul. Witkiewicza 4,38-500 Sanok. Niebawem zamieścimy na stronie #StowarzyszeniePolskaEkologia informację w których województwach spotkamy się na szlakach kulinarnych. Zachęcam do przeczytania ze mną wywiadu w miesięczniku #Restauracje - czasopismo dla biznesu w gastronomii.
W wywiadzie staram się dowieść, że konsumenci w Polsce doceniają starania szefów kuchni którzy w swoich restauracjach wypiekają smaczne pieczywo. Realizując w/w zadanie będziemy na spotkania z konsumentami wybierać piekarnie rzemieślnicze oraz restauracje i inne zakłady gastronomiczne w których pieczywo oraz inne produkty zbożowe mają być SMAKOWITE i ZDROWE.
Zapraszam do odwiedzenia strony www.e-restauracja.com

 

artykuł 1

 

artykuł 2

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.