Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Żywność ekologiczna i prozdrowotna. Sprzedaż cielęciny i wołowiny kulinarnej.

Zajmujemy się sprzedażą cielęciny i młodej wołowiny kulinarnej, którą produkujemy w naszym gospodarstwie ekologicznym położonym w sercu Beskidu Niskiego. W przyszłości planujemy zająć się sprzedażą innych artykułów żywnościowych pochodzących od zaufanych rolników i producentów zdrowej żywności. Ważna jest dla nas sprzedaż bezpośrednia – cenimy sobie osobisty kontakt z klientem. Sprzedajemy tylko żywność, co do której sami mamy absolutne zaufanie.

Jesteśmy elastyczni pod względem formy i wielkości produktu. Staramy się Wam dostarczyć właśnie to, o co prosicie. Można zamawiać:
1. Wyręby: karkówka, antrykot, rostbef, udziec, ligawa, polędwica, łopatka, łata, szponder, mostek, goleń (pręga), ogon, osso bucco.
2. Podroby: wątróbka, żołądki, ozorki, płucka, nerki, serce.
3. Mięso mielone.
4. Ćwierćtusze i półtusze
Zamówienia prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względu na fakt iż zależy nam na tym aby dostarczyć Wam produkt świeży i najwyższej jakości, mięso sprzedajemy tylko po konkretnych zamówieniach.
Aktualny cennik chetnie wyślemy zainteresowanym

 

Krzywa 25
Sękowa
@oikos.krzywa
Tel.  504 218 480

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2023 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.