Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_041.jpg

Facebook Like Box

CARITAS dziękuje Stowarzyszeniu, za ogromne zaangażowanie i życzliwość przy organizacji Niedzieli Świętego Franciszka w dniu 7.10.2018r.

Także dzięki obecności Stowarzyszenia Polskiej Ekologii w Polsce dokona się ekologiczne przebudzenie ! 

Eko przebudzenie

https://www.youtube.com/watch?v=wc923XPH7sM&feature=share

EKOstyl 2018 950x360

Targi EKOstyl 2018 - największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.
Dzięki bogatej ofercie i połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży, jak i szerokiego grona świadomych konsumentów .Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami .Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, , gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów, Dla menagerów tych podmiotów – targi to wymarzone miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia
Targi będą się składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:

Czytaj więcej...

jubileusz 2018

Polska jakośc od morza do Tatr -30.09.2018r. Spartakiada Rodzinna, Marki.

image001

image004

image003

 

Czytaj więcej...

Polska jakośc od morza do Tatr - podczas Dożynek Prezydenckich w Spale 16.09.2018r.

Spała  2018

Spała 2018

Spała 2018

Czytaj więcej...

5 kongres bezpieczeństwa żywności

ZAPROSZENIE KONGRES

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.