Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
z_z_l 640.jpg

Facebook Like Box

Stowarzyszenie „Polska Ekologia” ogłasza konkurs kulinarny dla blogerów „EKO BLACK BOX” 2017 który odbędzie się się 9.12.2017r w G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowego Województwa Podkarpackiego podczas Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości „EKOGALA” w Jasionce

Konkurs polegać będzie na przygotowaniu potraw z produktów, które znajdować się będą w tajemniczym czarnym pudełku - tytułowym black box-ie. Tematem przewodnim będzie wołowina, natomiast pozostałe produkty pozostaną tajemnicą do chwili startu uczestników w konkursie.
Do konkursu zakwalifikowani będą blogerzy, którzy do dnia 25.11.2017 r. prześlą zgłoszenie uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość uczestników jest ograniczona, a o uczestnictwie zadecyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie konkursu.

 REGULAMIN >>>

ZGŁOSZENIE >>>

Prezes Polskiej Ekologii Paweł Krajmas, Maciej Bartoń- były dyrektor biura Polskiej Ekologii oraz Czesław Meus - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej i pełnomocnik zarządu, wezmą udział w X Forum Rynku Spożywczego , które rozpoczyna się 6-7 listopada w Warszawie w Hotelu Sheraton. W związku z tym, ie sektor żywności ekologicznej w naszym kraju zyskuje na dynamice rozwoju, nie może zabraknąć głosu największej w Polsce organizacji zrzeszającej, rolników, producentów, przetwórców wytwarzającej żywność ekologiczną. Polska Ekologia ma w swoich szeregach członków wytwarzających żywność ekologiczną w każdym obszarze produkcji żywności.

Podziekowania dla PE

EKOLOGICZNY SEGMENT SPOŻYWCZY, JAK CO ROKU, BĘDZIE SILNIE REPREZENTOWANY NA TARGACH FUTURE PRIVATE LABELS PRZEZ FIRMY NALEŻĄCE DO POLSKIEJ EKOLOGII.

Mrożone owoce i warzywa oferuje firma AGRAM S.A., w 100% polska firma handlowo-produkcyjna z 50 letnią tradycją. Surowiec do jej produktów stanowią ekologiczne płody z żyznych gleb Lubelszczyzny. HALA E STOISKO NR. 71
Na targach marek własnych zachęcamy handlowców do odwiedzenia stoiska firmy Złoto Polskie, producenta najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno, znanych pod marką 10-stopniowe. Firma posiada dodatkowe dwa brandy Olandię i Revitalen. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także jedynych w Polsce maceratów z ekologicznej oliwy z oliwek extra virgin z ekologicznymi ziołami i przyprawami. Revitalen - to marka posiadająca produkty do diety dr Budwig.
Zapraszamy do śledzenia kolejnych informacji na temat wystawców z Polskiej Ekologii którzy zaprezentują swoje najlepsze produkty ekologiczne, na Targach Future Private Labels, które odbędą się już 25-26 października w Kielcach.

Grupa Targi Kielce

targi kielce

chwyć byka za rogi

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2017 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.