Aktualności
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
anner_small_strefa.jpg

Facebook Like Box

załącznik >>>

załącznik >>>

załącznik >>>

Załacznik >>>

Choroby cywilizacyjne można spacyfikować - chociażby coraz bardziej dokuczliwy syndrom komputerowy wywołany przez uporczywe wpatrywanie się w ekran, czy też podobne wysilanie wzroku podczas pracy kierowcy zawodowego, Rozwiązanie może być proste: trzeba raz dziennie zaaplikować szklankę soku z aronii.

aronia sok Właściwości lecznicze w latach 70. odkrył dla Polaków prof. Jan Oszmiański z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Co więcej, znalazł patent i udowodnił jak zniwelować cierpki smak tej super jagody. Wystarczy dodać mielonego lnu. To cenne odkrycie, pozwalające przełamać niechęć do jej spożywania.
Takiego bogactwa, tak cennych substancji nie ma w innych owocach – podkreśla niekwestionowany autorytet naukowy.

Prof. Iwona Wawer z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mówi wprost: -„Mamy w Polsce czarny skarb. Tym skarbem jest aronia. Prozdrowotne właściwości tego owocu, który Amerykanie nazywają super jagodą, są niedocenione”.

kamionna

Czytaj więcej...

załacznik >>>

załącznik >>>

Nasi członkowie

BIOCERT

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2018 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.