Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
b_p002_0_4.jpg

Facebook Like Box

Stowarzyszenie Polska Ekologia włącza się się w akcję która ma zapobiec rozpowszechnianiu się zakażenia społeczeństwa w Polsce koronawirusem Covid 19. Naukowcy twierdzą, że wirus SARS-CoV-2 już z nami zostanie wiec kluczem do zachowania zdrowia będzie budowanie odporności.
Czas na zmianę zachowań, ale nie na chwilę - na zawsze!
W środkach masowego przekazu najważniejszym tematem jest koronawirus. Władze Polski wydały wiele zarządzeń które mają Nas uchronić przed katastrofalnymi skutkami zakażenia koronowirusem, i bardzo dobrze , że mamy tyle wypowiedzi lekarzy, naukowców co to jest koronowirus i jak powinniśmy się chronić przed zakażeniem. Sprawą podstawową jest higienia osobista oraz zwracanie uwagi na otoczenie ( czyli na osoby "kichające. kaszlące itp"). My zachęcamy do zmiany naszego podejścia do zdrowego odżywiania. Ponieważ koronowirus został do naszego kraju "przywieziony" z krajów europy zachodniej zastanówmy się przed podjęciem decyzji o zakupie artykułów spożywczych z importu z dodatkami wzmacniającymi - aromat, smak, przedłużającymi trwałość, ponieważ taka żywność ma kiepskie wartości odżywcze .


My aktualnie powinniśmy naszemu organizmowi dostarczać żywność ( nie śmieciową) nisko przetworzoną bogatą w witaminy, mikro i makroelementy oznaczoną znakami jakości np. Żywność Ekologiczna, Żywność Regionalna pochodząca od Polskich Rolników i Producentów . Zachęcamy do wypiekania chleba w domu. Członkiem Stowarzyszenia Polska Ekologia jest generalny przedstawiciel handlowy młynków "Mockmill" w Polsce Piotr Połomski, który prowadzi stronę /www.facebook.com/groups/domowypiekarz/?
To Piotr zainicjował na swojej stronie cykl postów w temacie jak się wystrzegać zakażenia koronawirusem. Zachęcamy do wypiekania chleba w domu ze świeżo mielonej mąki z "Mockmilla" uzyskanej z przemiału zbóż , ziół, przypraw. A jak upiec swój chleb , to też dowiecie się ze strony Domowego Piekarza.

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.