Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rupa_27.jpg

Facebook Like Box

Drodzy sympatycy Stowarzyszenia Polska Ekologia, mamy dla Was dobre wiadomości👍. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że Polska Ekologia będzie wspomagała w różnej formie Was w tych trudnych chwilach zagrożenia pandemicznego ze strony wirusa SARS CoV-2. Nie jesteśmy lekarzami, dietetykami, lecz osobami dla których zdrowie człowieka jest najważniejsze. Podjęliśmy działania które mają na celu edukować i doradzać osobom chcącym dbać o swoje zdrowie, jak również dla tych którzy potrzebują dorady dietetyka i lekarza specjalisty👩‍⚕️👨‍⚕️Aktualnie Polska Ekologia prowadzi projekt Sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego oraz Owoców i Warzyw pod hasłami "Ważna Dieta" 


https://www.waznadieta.pl/,


Na stronie Ważna Dieta możemy uzyskać informację na temat diet przy różnych jednostkach chorobowych, porady specjalistów , natomiast na facebooku o tej samej nazwie możemy zadawać pytania na temat diet i gdzie można nabywać niezbędne produkty spożywcze najwyższej jakości, aby chronić nasze zdrowie👍😋❤️👩‍⚕️👨‍⚕️👨‍🍳.

 

   www.waznadieta.pl

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.