Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_002.jpg

Facebook Like Box

W ramach realizowanego europejskiego programu Multi –

" Organicity – taste the wellnes of EU organic food "

dwie organizacje zrzeszające producentów i przetwórców produktów ekologicznych - " POLSKA EKOLOGIA " oraz " BIOAGRICOOP "z Włoch będą prowadziły działania promocyjne i handlowe na terenie wybranych rynków docelowych, w tym w USA. Głównym celem programu jest zwiększenie świadomości i zaufania klientów do produktów z europejskim znakiem certyfikacji ekologicznej, zwiększenie rozpoznawalności " zielonego listka" na opakowaniach , a co za tym idzie zwiększenie zainteresowania produktami ekologicznymi z Unii Europejskiej.
W ramach programu jest zaplanowany udział targach Summer Fancy Food w Nowym Jorku w dniach 23-25.06.2019r.
Przedstawiciele obu organizacji oraz niektórzy producenci będą w Nowym Jorku od 22 czerwca do 26 czerwca. W tym czasie organizujemy seminarium oraz uroczystą kolację w Konsulacie RP dla operatorów działających na rynku amerykańskim w sektorze żywności jak brokerzy ,importerzy, przedstawiciele sieci handlowych ,restauratorzy ,dziennikarze, blogerzy.
Mamy nadzieję, że będzie to doskonała okazja do nawiązania osobistych kontaktów i licznych spotkań B2B.
Zapraszamy do udziału w pozostałych imprezach ,które będą realizowane jeszcze w tym roku oraz latach następnych na rynkach Singapuru, Indonezji, Tajlandii, Wietnamu oraz USA.

FANCYFOOD 2019

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2020 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.