Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rupa_19.jpg

Facebook Like Box

#Stowarzyszeniepolskaekologia wraz ze stowarzyszeniem z Włoch. #BioAgricoop realizowało projekt współfinansowany z funduszy UE , mający na celu promocję żywności ekologicznej z Europy, w tym również Polski i Włoch. Program miał nazwę #ORGANICITY i trwał ze względu na pandemię 5 lat. Nasze stowarzyszenia promowały żywność ekologiczną z Europy w USA, Wietnamie, Tajlandii, Singapurze, Indonezji. Na zakończenie projektu w Nowym Jorku odbyło się w siedzibie Fundacji Kościuszkowskiej w dniu 28/11 seminarium oraz networking dinner, na który zaproszeni zostali lokalni biznesmeni związani z ekologicznym sektorem spożywczym .
Na spotkaniu w siedzibie Fundacji Kościuszkowskiej licznie zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać prelekcji, a także zdegustować potrawy przygotowane z produktów pochodzących od polskich producentów posiadających certyfikaty ekologiczne.
Dziękujemy Pani #BożenieWróblewskiej Prezes z KIGCP za zaangażowanie i perfekcyjne przygotowanie spotkania na którym wielu biznesmenów miało okazję zapoznać się z najlepszymi smakami ekologicznej żywności pochodzącej z Stowarzyszenie Polska Ekologiai i Włoch #BioAgricoop 
 
Promocja w USA 12 2023 2
 
 
 
...

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.