Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
roduktypoziomojpg.jpg

Facebook Like Box

KORABGARDEN Sp. z o.o. w Samoklęskach jest jedną z pierwszych w Polsce grup producentów owoców miękkich działających na podstawie ustawy o nowych formach wsparcia dla rolnictwa. Zawiązana została w 2011 r., na bazie działającej od 1990 r rodzinnej grupy producentów owoców miękkich.

Owoce pochodzące od producentów grupy charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ produkowane są przy zastosowaniu nowoczesnej jednakowej technologii, zasad dobrej praktyki rolniczej, oraz ochrony zapewniającej bezpieczeństwo zdrowotne dla konsumenta.

Od stycznia 2012 r., KORABGARDEN posiada w Samoklęskach nowoczesną logistyczną bazę umożliwiającą przechowywanie, schładzanie, sortowanie i pakowanie owoców.

Oferujemy dostawę świeżych owoców z gwarancją jakości i ciągłości dostaw. Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym oraz komorami chłodniczymi.

Realizujemy dostawy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Posiadamy szeroki asortyment produktów.
GWARANTUJEMY

Dostawę owoców z gwarancją jakości
Ciągłość dostaw
Doskonały smak owoców
Najwyższą jakość obsługi

Posiadamy certyfikaty BIO, GLOBAL GAP, HACCP które zapewniają naszych klientów o jakości wyprodukowanych owoców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że zachęci ona Państwa do rozpoczęcia z nami współpracy.

 

KorabGarden Sp. z o.o.
Grupa Producentów Owoców Miękkich

Adres:
Samoklęski Kolonia Druga 21 A
21-132 Kamionka
woj. lubelskie, Polska

 

http://www.korabgarden.pl

telefon: +48 602 594 812
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 714-203-92-05
REGON: 060987962

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.