Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
oledwiczkawedzonamax.jpg

Facebook Like Box

BIONAT

 Bionat sp. z o.o. 

Kraków, ul. Zawiła 53

 

zobacz także:

 www.makrowit.pl

bionat boss Jesteśmy z Wami już od 1999 roku. Oferujemy Wam środki wypiekowe, mieszanki wieloziarniste dla piekarnictwa, mieszanki ciast cukierniczych, nadzienia i kremy w proszku. Obecnie po latach "chudych" wracamy do korzeni - do naszych najlepszych receptur, obecnie jeszcze udoskonalonych przez prezesa a zarazem głównego technologa - mgr inż. Jacka Federowicza. Włączyliśmy także do oferty we współpracy z panem Czesławem Meusem (był współtwórcą tej marki) chleby Makrowit - znane sprzed kilkudziesięciu lat wspaniałe pełnoziarniste pieczywo obecnie z udoskonaloną recepturą w nowych wariantach smakowych. Oczywiście oprócz tego mamy również nowości. Zobowiązaliśmy się do informowania, że nasze produkty poza linią bio odpowiednio oznakowaną nie spełniają wymogów określonych dla żywności ekologicznej w art. 23 rozporządzenia Rady WE nr 834/2007 z dnia 28 czerwca 2007 r w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych. Jeśli więc szukasz produktów mających w składzie jedynie certyfikowane, pochodzące z upraw ekologicznych i ekologicznego przetwórstwa składniki - mąki, ziarna, przyprawy i inne, to będziemy mieli także dedykowaną Tobie ekskluzywną propozycję.
Z przyjemnością dostarczymy nasze wyroby do Twojej, Kliencie piekarni, a jeśli wizyta naszego technologa pomoże Ci stworzyć nowy chleb lub bułkę, którego jeszcze nie próbowali Twoi klienci, zapraszamy do kontaktu z centralą lub bezpośrednio z Przedstawicielem w rejonie najbliższym lokalizacji Twojej firmy.

 

makrowit 1 makrowit 2 makrowit 3

  makrowit 4   makrowit 7

 

Katalog Produktów >>>

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.