Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
esja zdjeciowa kozka.jpg

Facebook Like Box

W tym roku nie próżnujemy😊 - podczas kolejnego cyklu warsztatów kulinarno-edukacyjnych organizowanych w polskich szkołach w ramach programu WYBIERAM POLSKIE EKO kształtujemy prawidłowe nawyki żywieniowe. Ekologiczna żywność pochodząca z rodzimych gospodarstw rolnych jest nie tylko zdrowa i smaczna ale też pomaga ratować planetę.

Ostatnio odwiedziliśmy Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, gdzie młodzież z klasy o profilu gastronomicznym przygotowała dania z produktów ekologicznych:

- soczysty wołowy rosół z dużą ilością warzyw,

- sztukę mięsa w sosie chrzanowym,

- kotlety z karczku smażone na smalcu,

- kitę z szynki,

- przepyszne surówki z młodej kapusty, ogórków, pomidorów, papryki z dodatkiem długo dojrzewającej wieprzowiny i wołowiny,

- wyśmienity deser truskawkowy.

Wiesław Wróblewski prowadzący warsztaty oraz Krzysztof Zielonka - nauczyciel zawodu czuwali nad pracami młodzieży, która nie tylko poznawała walory produktów ekologicznych ale i świetnie się bawiła.

WYBIERAM POLSKIE EKO

WYBIERAM POLSKIE EKO

Czytaj więcej...

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2021 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.