Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
rodukt_041.jpg

Facebook Like Box

Zielone Suszarnie Sp. z o.o.

Ul. Solec 18 lok. U 31

00 – 410 Warszawa

www.planteo.eu

www.facebook.com/PlanteoNawozy

PLANTEO

Zielone Suszarnie Sp. z o.o. – polski producent jedynej w swoim rodzaju linii certyfikowanych ekologicznych produktów nawozowych marki Planteo.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem założonym w 2011 roku. Posiadamy linie suszarnicze zasilane w 100 % ciepłem i energią z OZE.

Produkcję naszych ekologicznych nawozów organicznych pod marką Planteo opieramy na ścisłej współpracy z naukowymi jednostkami badawczymi.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i mogą być stosowane zarówno w rolnictwie ekologicznym jak i przydomowych ogródkach w uprawach warzyw, owoców, ziół, krzewów a także różnego gatunku roślin balkonowych i doniczkowych.

Nasza unikalna kolekcja produktów jest odpowiedzią na zmiany klimatu, oraz nowe Strategie klimatyczne Komisji Europejskiej – Zielony Ład oraz Od Pola do Stołu.

Produkcja ekonawozów Planteo oparta jest wyłącznie o biomasę roślinną. Powstają one w procesie naturalnego przetwarzania związków organicznych (fermentacja metanowa) Proces ten zachodzi w związku z czynnościami życiowymi mikroorganizmów – bakterii metanowych.

Dzięki temu, że w nawozy Planteo zawierają makro i mikroskładniki, naturalny mikrobiom oraz bakterie endofityczne (żyjące we wnętrzu roślin) z rodziny Bacillus subtilis i Pseudomonas fluorescens, które produkują fitohormony, stymulują wzrost i rozwój roślin, chronią je przed patogenami i szkodnikami oraz zwiększają odporność na stres. Zawarta w nawozie masa organiczna bezpośrednio poprawia jakość gleby, zwiększa w niej zawartość próchnicy.

Dostarczamy w 100 % naturalne, bezpieczne dla ludzi (nie powodują reakcji alergicznych) zwierząt i pszczół, wolne od antybiotyków, hormonów i chemii, produkowane bez szkody dla środowiska i emisji CO2 nawozy w formie płynu, suszu oraz pelletu.

Nasze produkty dedykujemy zarówno producentom ekologicznym jak i hobbystom preferującym ekologiczny tryb życia.

Specjalnie dla członków Polskiej Ekologii przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Dowiedz się więcej tel. 795 541 226

PL

Dariusz Podgórski

Kierownik ds. handlu

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

M: +48 795 541 226

EN

Anna Różańska

Manager

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

M: +48 732 996 540

Zielone Suszarnie Sp. z o.o.

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.