Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
b_p002_0_4.jpg

Facebook Like Box

Stawiamy na produkty mleczne

23 stycznia rozpoczęliśmy II edycję cyklu „Stawiamy na produkty mleczne” finansowanego przez Fundusz Promocji Mleka, w ramach którego prowadzimy spotkania edukacyjne w sanatoriach i ośrodkach uzrowiskowych. Ich celem jest promowanie produktów mlecznych, jak i opartej na nich zdrowej i zbilansowanej diety. W planach mamy odwiedzenie dziesięciokrotnie pięciu sanatoriów na terenie kilku województw.

Chcemy uświadamiać szczególnie osoby dojrzałe i decyzyjnie odpowiedzialne za zakupy domowe, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa zdrowo zbilansowana dieta. Wzbogacenie jej w produkty mleczne może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, poziom składników odżywczych w organizmie, jak również zapobiec rozlicznym chorobom.

Również w ramach promocji tego cyklu wspólnie z redakcją TVP 3 Rzeszów i Radia Rzeszów oraz Tomaszem Królikowskim zakończyliśmy nagrania do felietonów kulinarnych lokujący produkty mleczne na antenie tychże stacji. Planowana emisja już niebawem 02 (radio Rzeszów) i 03 lutego w ramach programu edukacyjno- kulturalnego „Poznaj Podkarpackie” na antenie TVP 3 Rzeszów.

. mleko 01 2024 1

mleko 01 2024

stawiamy na produkty mleczne

stawiamy na produkty mleczne

 

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

BOŚ

ekogazeta_eu

Copyright © 2024 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.