Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
esja zdjeciowa kozka.jpg

Facebook Like Box

Ogólnopolski Konkurs "Master Baker" jutro będzie miał półmetek eliminacji w związku z tym, że niektóre zgłoszenia mają nie odpowiednie zdjęcia i nie zawierają informacji na temat użytych mąk ( pochodzenia, czy konwencjonalne lub ekologiczne) , czy historii powstania waszych wypieków, postanowiliśmy przygotować krótką instrukcję. Poza tym na stronie www.masterbaker.pl dokładnie w regulaminie jest wszystko opisane👍ZAPRASZAMY- NAGRODY CZEKAJĄ !

 

Ponieważ spływają zgłoszenia do Konkursu "Master Baker", mamy pewne uwagi do zgłoszeń👍Przed wysłaniem zgłoszenia przeczytajcie dokładnie Regulamin! Bo sam arkusz zgłoszenia jest bardzo prosty do wypełnienia , tylko nie wszyscy zgłaszający przesyłają prawidłowe zdjęcia👍🙁 W związku z tym postanowiliśmy napisać krótką instrukcję jak powinno wyglądać prawidłowe zdjęcie!
Dla każdego chleba, chałki, bułek lub ciasta trzeba przesłać dwie fotki, na których musi być zdjęcie całego chleba, ciasta, chałki lub bułek ( proszę pamiętać, że każda grupa konkursowiczów ma inne zadanie do wykonania, stąd należy dokładnie czytać regulamin) oraz w/w pieczywo przekrojone, aby można było ocenić miękisz i skórkę, natomiast przy zadaniu dla KGW ciasto w przekroju aby można było ocenić pulchność ciasta i ilość np owoców i kruszonki na wierzchu kołacza😋👍Musicie pamiętać o ciekawym opisie i ewentualnie tradycji pochodzenia! DODATKOWE PUNKTY KAŻDY UCZESTNIK DOSTAJE ZA PRODUKT REGIONALNY LUB WPISANY NA LISTĘ TRADYCYJNYCH PRODUKTÓW ORAZ ZA UŻYCIE SUROWCÓW Z CERTYFIKATEM EKOLOGICZNYM, TUTAJ NALEŻY PODAĆ PRODUCENTA MĄKI LUB GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE Z KTÓREGO ZIARNO LUB MĄKA POCHODZI👍👏😋, INNE DODATKI EKOLOGICZNE MOŻNA ZAKUPIĆ W SKLEPACH EKOLOGICZNYCH ORAZ W WIELU SKLEPACH SIECIOWYCH. ALE W OPISIE PRODUKTU PROSZĘ TO NAPISAĆ, KAŻDA KRATKA DO OPISU NA POJEMNOŚĆ DO 500 ZNAKÓW👍 . Organizator konkursu czyli Stowarzyszenie Polska Ekologia ma w planie wydanie publikacji pt. "Chleby ze Zbóż Pradawnych i inne pieczywa na szlakach kulinarnych w Polsce" Więc postarajcie się opisać ciekawie wasze wypieczone SMAKOWITOŚCI👏👍😋 Przypominam, że pula nagrów finansowo-rzeczowych to 30 tyś złotych oraz tytuł Mister Beker Polski👍👏🥨🥖🥐
W załączeniu posta przykładowe prawidłowe zdjęcia chlebów👍😋

Nasi członkowie

BIOCERT

Polskie Towarzystwo Rybackie

EKOGWARANCJA

BOŚ

Copyright © 2021 Copyright Polska Ekologia Rights Reserved.